Kontakt

BELLA DENT Sp.z o.o. Poradnia Stomatologiczna
ul.Żółkiewskiego 11/1
47-400 Racibórz
32 453 00 03

517 981 006

Kontakt z pracownią protetyczną BELLA DENT (wcześniej ZUPH Perła)

– kontakt telefoniczny: 601 301 837

Godziny otwarcia

poniedziałek nieczynne
wtorek 12-18
środa  nieczynne
czwartek 12-18
piątek 12-18
sobota nieczynne 
niedziela nieczynne

Promocje

– bezpłatna pierwsza wizyta – ocena stanu zdrowia jamy ustnej na podstawie standardowego badania stomatologa, a w razie potrzeby wykonanie zdjęcia panoramicznego RTG, ustalenie planu leczenia oraz badanie przy pomocy kamery diagnostycznej DIAGNOCAM (laserowe wykrywanie próchnicy)

– 10 % rabatu dla emerytów na wykonanie prac protetycznych

mediraty finansowanie logo h

Dentysta z Raciborza — poradnia BELLA-DENT

Jesteśmy poradnią stomatologiczną powstałą, aby zaproponować Państwu usługi, na możliwie najwyższym poziomie. Mamy wiele specjalizacji oraz dentystów, którzy udzielają pacjentom fachowej pomocy z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej, protetyki, implantologii, a nawet medycyny estetycznej oraz profilaktyki zdrowotnej. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, naszą ofertę skomponowaliśmy w taki sposób, aby zagwarantować najwyższą jakość nowoczesnych usług za rozsądną cenę. Cel ten osiągamy poprzez optymalizację kosztów utrzymania placówki — ergonomiczne wykorzystanie powierzchni lokalu i zrównoważoną politykę kadrową. Przychodząc do dentysty, płacicie Państwo za wykonanie usługi a nie za tak zwane ,,złote klamki”.

Przestrzeń, w której pracujemy, to dwa wygodne gabinety dentystyczne przystosowane do wykonywania szerokiej gamy zabiegów. Wykonujemy w nich leczenie endodontyczne przy użyciu mikroskopu stomatologicznego oraz zdjęcia RTG. W Bella-Dent w Raciborzu czekają na Państwa doświadczeni dentyści i wykwalifikowany personel.

Oferta stomatologa

Nasza oferta jest kompleksowa, co znaczy, że troszczymy się o zdrowie i piękny wygląd naszych pacjentów. Stomatolog dopasowuje plan leczenia do potrzeb pacjenta i jego oczekiwań. Dzięki temu, że pracują u nas specjaliści z zakresu stomatologii ogólnej oraz chirurg czy protetyk, możemy zadbać o uśmiech pacjentów od początku (uzupełnianie braków w uzębieniu, wypełnianie ubytków) do końca (wybielanie, piaskowanie).

Oferta stomatologa obejmuje działania z zakresu:

 • stomatologii zachowawczej,
 • protetyki,
 • endodoncji, tj. leczenia kanałowe,
 • medycyny estetycznej,
 • profilaktyki,
 • chirurgii,
 • implantologii,
 • protetyki.

Wykonujemy też zdjęcia RTG.

Szukający stomatologa w Raciborzu, w naszej klinice znajdą specjalistów z różnych dziedzin. To wykwalifikowani lekarze, którzy mają aktualną wiedzę medyczną, doświadczenie oraz z pełnym zaangażowaniem pracują na sprzęcie wysokiej klasy. Na usługi protetyczne udzielamy gwarancji, a wszystkim pacjentom zapewniamy przyjazną i profesjonalną atmosferę. Naszym celem jest kompleksowa troska o Państwa wygląd, samopoczucie oraz stan zdrowia.

OFERTA

Fotolia 141722510 Subscription Monthly M

Stomatologia zachowawcza

Fotolia 100506322 Subscription Monthly M

Endodoncja-leczenie kanałowe

Fotolia 150218117 Subscription Monthly M

Pracownia RTG

Fotolia 118630870 Subscription Monthly M

Medycyna estetyczna

Fotolia 141722931 Subscription Monthly M

Profilaktyka

Fotolia 83899470 Subscription Monthly M

Implanty stomatologiczne

plakat Diagnocam 2015
DIAGNOcam ulotka dla pacjenta pl 2 pdf

Gwarancja

Obiecujemy miłą i serdeczną atmosferę, oraz wyknanie usług przy użyciu nowoczesnych materiałów przez doświadczony i zaangażowany w swoją pracę personel.

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszej pracy jest udzielana przez nas gwarancja na wykonywane usługi stomatologiczne i prace protetyczne. 

Standardowa gwarancja obejmuje uszkodzenia powstałe w ustach podczas normalnego użytkowania pracy (pracy protetycznej, wypełnień) w okresie dwóch lat od momentu wykonania pracy.

Ogólne warunki udzielenia gwarancji:

 • gwarancja udzielana jest na usługę wykonaną w naszym gabinecie (nie obejmuje poprawek i napraw czy też korekt prac wykonywanych u innego stomatologa),
 • gwarancja obejmuje uszkodzenia powstałe w wyniku normalnego użytkowania pracy w ustach,
 • warunkiem respektowania gwarancji są regularnie wizyty kontrolne, minimum raz na 6 miesięcy, przeprowadzone w naszym gabinecie, i przestrzeganie zaleceń stomatologa,
 • gwarancji nie udzielamy na prace oraz usługi obarczone dużym ryzykiem klinicznym, w przypadku kiedy pacjent został o nim powiadomiony, oraz poinformowany o ograniczonej gwarancji lub o jej braku.Fakt ten zostaje odnotowany i potwierdzony przez pacjenta w dokumentacji .
 • gwarancji nie udzielamy w sytuacji, gdy uszkodzenia pracy powstały wskutek ewidentnych zaniedbań w przestrzeganiu higieny jamy ustnej przez pacjenta,
 • gwarancji nie udzielamy na uszkodzenia powstałe w wyniku naturalnych procesów fizjologicznych i starzenia się organizmu – takich jak zaniki dziąseł, zaniki tkanki kostnej, zaniki przyzębia, paradontozy, znaczące zmiany zgryzu na skutek usunięcia wielu zębów, lub zębów kluczowych dla utrzymania dotychczasowego zgryzu,
 • w przypadku prac protetycznych gwarancja obejmuje wszelkie wady materiałowe, oraz wykonawcze z wyłączeniem elementów retencyjnych, na które obowiązuje minimalna gwarancja sześciu miesięcy. Powodem tego „wyłączenia” z gwarancji jest fakt, że tak zwane elementy retencyjne czasami zużywają się (np. jak opony w samochodzie) i wymagają wymiany.

Zapraszamy i zapewniamy Państwa o rzetelnym i odpowiedzialnym podejściu do naszych zadań. Jesteśmy zdeterminowani do tego, by spełnić Państwa oczekiwania i nie zawieść pokładanych w nas nadziei, mając przede wszystkim na uwadze Państwa zdrowie i dobre samopoczucie.

Fotolia 55767801 Subscription Monthly M
Fotolia 132653944 Subscription Monthly M
Fotolia 141722510 Subscription Monthly M
Fotolia 141722931 Subscription Monthly M
logo2

ZAPRASZAMY

Kontakt

tel.32 453 00 03

tel. 517 981 006

BELLA DENT Sp.z o.o.
Poradnia Stomatologiczna
ul.Żółkiewskiego 11/1
47-400 Racibórz
belladent@o2.pl
 
Prosimy o opinię na temat funkcjonowania naszej strony.

Szanowni Pacjenci!

Pragniemy poinformować, że z początkiem maja tj. 04.05.2020r. (poniedziałek) nasze gabinety podejmą pracę w normalnym trybie.
Podjęliśmy wiele starań mających na celu zminimalizowanie zagrożenia bakteriologicznego i wirusowego. Serdecznie zapraszamy!

W tym celu wdrożyliśmy następujące procedury :

 1. Rejestracja telefoniczna lub osobista – jeśli w poczekalni nikt nie przebywa

 2. W poczekalni prosimy o przebywanie tylko jednej osoby – w przypadku osób niepełnoletnich, pacjent niepełnoletni wraz z opiekunem

 3. Po wejściu do poczekalni prosimy o dezynfekcję rąk żelem antybakteryjnym

 4. Przed rozpoczęciem wizyty dokonujemy pomiaru temperatury termometrem bezdotykowym. W przypadku osoby z podwyższoną temperaturą tj. powyżej 37,3 osoba taka będzie proszona o przyjście w innym terminie

 5. Pacjent otrzyma jednorazowy fartuch i czepek ochrony osobistej

  Z naszej strony gwarantujemy dołożenie wszelkich starań w celu ograniczenia zagrożenia bakteriologicznego i wirusowego m.in.

1. Regularnie ozonujemy gabinety

2. Stosujemy specjalistyczne lampy UV wirusobójcze i bakteriobójcze -
stosowane na salach operacyjnych podczas zabiegów – a pozwalających utrzymać w sposób ciągły sterylność powietrza

3. Po każdym pacjencie gabinet jest gruntownie dezynfekowany

4. Stosujemy specjalistyczne środki ochrony osobistej