Protetyk z Raciborza

Niestety nie zawsze udaje się uratować wszystkie zęby. Gdy konieczna jest ekstrakcja, a także w przypadku uszkodzeń mechanicznych skutkujących wypadnięciem zęba z pomocą przychodzi protetyka. Obecnie technologia używana w technice dentystycznej pozwala na uzyskiwanie spektakularnych efektów kosmetycznych w stosunkowo krótkim czasie. Wykonujemy pełną gamę uzupełnień protetycznych metodą tradycyjną, jak też zrealizowanych przy użyciu najnowszych technologii cyfrowych -CAD-CAM. Dzięki bardzo bliskiej współpracy naszego protetyka z największą w okolicy, dysponującą nowoczesnym sprzętem i doświadczonym personelem pracownią techniki dentystycznej możemy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów.

Protetyka jednego dnia

Protetyka jednego dnia – to, co kiedyś wydawało się niemożliwe – jest już w zasięgu możliwości naszej poradni, za sprawą nowoczesnych technologii cyfrowych.

Jednym z innowacyjnych urządzeń, na których pracuje protetyk, jest skaner wewnątrzustny. Niepozorny z wyglądu, daje wielkie możliwości i otwiera nowe horyzonty w pracy stomatologa, pozwalając uzyskiwać perfekcyjne, wirtualne wyciski 3D bez konieczności pobierania tradycyjnych wycisków jamy ustnej. Rozwiązania tego typu znacznie zwiększają komfort pacjentów, pozwalają maksymalnie skrócić czas wykonania pracy protetycznej oraz dają możliwość kontrolowania jakości zabiegu przez dentystę w czasie rzeczywistym. Nowoczesne sprzęty mają też zastosowanie w innych gałęziach stomatologii, np. przy leczeniu kanałowym. Stomatolog może oceniać efekty swojej pracy na monitorze komputera w dużym powiększeniu i obserwować interesujące go zęby z każdej strony i z każdej perspektywy. Dzięki temu na jednej wizycie można uzyskać wszystkie informacje bez konieczności długiego przygotowywania modeli gipsowych. Ma to szczególne znaczenie dla pacjentów dysponujących bardzo ograniczonym czasem na wykonanie usługi protetycznej.

Cyfrowy obraz niezwłocznie może być przekazany do pracowni protetycznej, gdzie protetyk niemalże od razu może rozpocząć projektowanie mostów lub koron zastępujących własne zęby. W kolejnym etapie wycinana się konstrukcję w specjalistycznych frezarkach CNC.

W niedługim czasie pacjent może cieszyć się estetycznym i idealnie dopasowanym uzupełnieniem brakujących zębów.

Gwarancja

Zapewniamy miłą i serdeczną atmosferę oraz wykonanie usług przy użyciu nowoczesnych materiałów przez doświadczony i zaangażowany w swoją pracę personel.

Potwierdzeniem wysokiej jakości naszej pracy jest udzielana przez nas gwarancja na wykonywane usługi stomatologiczne i prace protetyczne.

Standardowa gwarancja obejmuje uszkodzenia powstałe w ustach podczas normalnego użytkowania pracy (pracy protetycznej, wypełnień) w okresie dwóch lat od momentu wykonania pracy.

Ogólne warunki udzielenia gwarancji: